Biologický kroužek
       pro středoškoláky
  O kroužku

Lidé

Program

Akce

Odkazy

Archiv



Program 2019/2020

Místo konání: U některých kroužků se může lišit (viz sloupec Místo), většina kroužků se ale koná v budově Viničná 7 (budova nad botanickou zahradou), v učebně B121 (vejdete do budovy, půjdete rovně k zadnímu schodišti, po něm vystoupáte do 1. patra a zahnete vlevo, pak to jsou jedny z prvních dveří vpravo) nebo B312 (po zadním schodišti až úplně nahoru, tam zahnout vpravo a hned za prosklenými dveřmi jsou to první dveře vlevo). V případě nejasností, marného hledání apod. volejte Celii: 736 746 105.

Čas: Není-li uvedeno jinak, kroužek začíná v 17:00.

Datum Místo Přednášející Přednáška, presentace
18.9.2019 sraz 16:10 na Dejvické na zastávce autobusu 116 Hanka Mašková Botanická exkurze do Dolní Šárky
25.9.2019 sraz 16:00 na konečné tramvají Divoká Šárka Modrásek (Petr Dolejš) exkurze za bezobratlými do Divoké Šárky
2.10.2019 sraz 15:30 na zastávce autobusu Dívčí hrady Klára Daňková (možná i se Zbojníkem) entomologická (a možná i botanicko-mykologická) exkurze na Děvín, Ctirad a okolí
9.10.2019 B 312 Kicky Minářová z Libušína a jinde Sepse - teorie i "veselé" historky z infekčního oddělení
16.10.2019 B 312 Marek Kasner Vzácné rostliny
23.10.2019 sraz 15:30 na Smíchovském nádraží v hale před pokladnami Vavřinec Klener mykologická exkurze do Chuchelského háje
30.10.2019 Někam do přírody s kamarády vyražte na podzimní prázdniny.
6.11.2019 B 312 Modrásek (Petr Dolejš) Lovecké taktiky pavouků
13.11.2019 B 312 Majda Gajdošová Sekvenace DNA
20.11.2019 B 312 Míša Mikát Hnízda a jiné rozšířené fenotypy
27.11.2019 B 312 Vojta Brož a Šimon Zeman Fylogeneze živočišstva I
4.12.2019 B 312 Vojta Brož a Šimon Zeman Fylogeneze živočišstva II
11.12.2019 B 312 Vojta Brož a Šimon Zeman Fylogeneze živočišstva III
18.12.2019 B 312 Albert František Damaška téma bude upřesněno
25.12.2019 Doma s rodinou slavte Vánoce... nebo Slunovrat... nebo co uznáte za vhodné...
1.1.2020 V zimní přírodě s přáteli oslavte Nový rok výletem.
8.1.2020 B 312 Míša Mikát Ochrana hmyzu
15.1.2020 ? Hanka Mašková Vodní rostliny
22.1.2020 KDE Terka Hadravová (rozená Putalová) Paleomammaliologie
29.1.2020 KDE Standa Vosolsobě Metabolismy bakterií
5.2.2020 KDE Standa Vosolsobě Vznik života
12.2.2020 KDE Míša Mikát Pářicí strategie živočichů
19.2.2020 ? ? Jarňáky
26.2.2020 KDE KDO CO
4.3.2020 KDE KDO CO
11.3.2020 KDE KDO CO
18.3.2020 KDE KDO CO
25.3.2020 KDE Vojta Brož Berušky
1.4.2020 KDE KDO CO
8.4.2020 ? ? Velikonoce
15.4.2020 KDE KDO CO
22.4.2020 KDE KDO CO
29.4.2020 KDE KDO CO
6.5.2020 KDE KDO CO
13.5.2020 KDE KDO CO
20.5.2020 KDE KDO CO
27.5.2020 KDE KDO CO
3.6.2020 KDE KDO CO
10.6.2020 KDE KDO CO